AYDER TEMİZLİK KURUMSAL

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ

Deneyimli kadromuzla siz müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Firmamızda ev, işyeri, ofis, okul, fabrika, işletme, resmi kurum hizmetleri, dış cephe temizlikleri yapılmaktadır. Kurumsal temizlik hizmetlerimizden uzman kadromuz ile faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

MİSYONUMUZ

Türkiye genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının en doğru ve en az maliyetli olmak üzere, en kaliteli “temizlik” hizmetlerini verebilmektir. Temizlik hizmeti sektöründe ihtiyaç duyulandan fazlası değil, tam ihtiyaç duyulanı vermektedir. Her sektörde olduğu gibi ihtiyaçtan fazlası boşa giden insan gücü ve maddi kaynak demektir. ebmar grup olarak kazanılan her kuruşun, kaybedilen her saniyenin, insan yaşamındaki önemli yerini biliyoruz. Bu nedenle “Doğru hizmet, doğru malzeme, doğru imalat” ilkesini misyon kurallarımızda ilk sırada yer almaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde, Temizlik ve inşaat sektöründe vazgeçilmezler arasında yer olmak, hizmet talep edilmese bile doğru pursantaj karşılığında yapılacak imalat hakkında şirketimiz tarafından gerek teknik gerekse fiziki bilgi kaynağı haline gelmektedir. .